O nás

Silcon Electronics s.r.o. je officiálním dodavetelem měříčích přístrjů značek Rigol, Siglent, Micsig, Tekbox, Aaronia a jiných. První osciloskop, legendární Rigol DS1052E, jsme dovezli zákazníkovi do ČR již koncem roku 2008 ještě v rámci podnikání fyzické osoby majitele společnosti Petra Šmída. Přirozenou transformací tohoto podníkání byla v roce 2011 založena společnost Silcon Electronics s.r.o. a již v tomto roce získala zakázku na dodávku stovek měřicích přístrojů do 6 středních škol Moravskoslezského kraje. Přístroje dodáváme nejen školám a univerzitám, ale také výzkumným ústavům a významným firmám nejen v ČR, ale i do zahraničí.

Naším cílem není Vám prodat přístroj, na ktrém máme největší marži. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám vrátí. Snažíme se tedy doporučit zákazníkovi přístroj, který nejlépe vyhoví jeho potřebám a splní jeho očekávání. Pomáháme nalézt to správné a efektivní řešení pro nejrůznější měřicí úlohy, jejich automatizaci a optimalizaci.

Naší specializací jsou zejmén přístroje Rigol a Siglent, které známe do detailu po hardwarové i softwarové stránce a díky tomu jsme schopni poskytovat rychlý a kvalitní servis a nadstandardní podporu. Na přístroje obou těchto značek poskytujeme záruku 3 roky bez ohledu zdali je kupujícím jednotlivec nebo firma.

Máte-li jakýkoli dotaz, ať už technické nebo obchodní povahy, neváhejte nás kontaktovat. Vynasnažíme se vyjít maximálně vstříc.

S přáním hezkého dne,
Petr Šmíd,
jednatel společnosti

Silcon Electronics s.r.o.
L Janáčka 912
50601 Jičín
Česká Republika

IČO: 28819349
DIČ: CZ28819349

tel: +420 722 320 408
e-mail: info (zavináč) silcon (tečka) cz

kontaktní formulář

Silcon Electronics s.r.o. © 2024